DGRTürk

Tehlikeli Madde Paketi ithalatı ile başlayan serüvenimiz, zorlu ve yoğun emeklerimiz sonucunda TÜRKİYE ‘de bir ilk olarak Tehlikeli Madde Ambalaj paketlemesi ve danışmanlığı konusunda uzman bir firma olarak gelişmiş ve sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Tehlikeli maddelerin yönetim hizmetini UN onaylı koli üretimi, paketlemesi ve bu konuda ihtiyacı hissedilen yardımcı ürünlerin temini ile pekiştiren DGRTürk Türkiye’de faaliyet gösteren üreticiler ile sıkı bir işbirliği ve çözüm ortaklığını sürdürmektedir.

UN (Birleşmiş Milletler) sertifikasına sahip ürünleri ve uluslararası işbirlikleri bulunan DGRTürk , Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu Tehlikeli Madde taşımacılığı ve yönetimi konusunda sektöre yapmış olduğu önemli yatırım ve katkılarla sektörün tercih edilen öncü ve lider firması olma özelliğini sürdürmektedir.

• DGRTürk Tehlikeli Maddeler Yönetim Sistemleri’nin temelleri 2004 yılında atılmıştır.

• TÜRKİYE ‘nin ilk profesyonel Tehlikeli Madde Yönetim ve Danışmanlığı firmasıdır.

• Tehlikeli madde taşımacılığı ile ilgili olarak Hava-Kara-Deniz-Demiryolu Taşımalarında danışmanlık ve destek hizmeti vermektedir.

• Tehlikeli maddelerin yönetim hizmetini UN onaylı koli üretimi, paketlemesi ve bu konuda ihtiyacı hissedilen yardımcı ürünlerin temini ile pekiştiren DGRTürk Türkiye’de faaliyet gösteren üreticiler ile sıkı bir işbirliği ve çözüm ortaklığını sürdürmektedir.

• UN (Birleşmiş Milletler) sertifikasına sahip ürünleri ve uluslararası işbirlikleri bulunan DGRTürk Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu Tehlikeli Madde taşımacılığı ve yönetimi konusunda sektöre yapmış olduğu önemli yatırım ve katkılarla sektörün tercih edilen öncü ve lider firması olma özelliğini sürdürmektedir.

• DGRTürk Sektöre, yönetmeliklere uygun hareket edilmesi hususunda, ihtiyaç duyulan her aşama için eğitim, seminer ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra ürün tedariği ve süreç yönetimi konularında da hizmet vermektedir.

• DGRTürk faaliyetleri içerisinde sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çeşitli üniversitelerle yapmış olduğu işbirlikleri sonucunda Üniversite öğrencilerinin ortak alan dersi olarak seçebileceği Tehlikeli Maddeler ve Kimyasalları Yönetimi dersini üniversite sistemine kazandırmış olup bu konuda üzerine aldığı sosyal sorumluğu geliştirerek faaliyetlerine devam etmektedir.

• DGRTürk firması, lojistik firmalarına ve sektöre eşit mesafede, etik kurallara uygun hizmet vermeyi kendine amaç edinmiş tam bağımsız uzman bir kuruluştur.